08138280931-09192133684 info@khodamoozzaban.com

آموزش ترکی استانبولی  در خانه :

یادگیری زبان ترکی استانبولی دلهره آور به نظر می‌رسد، اما باید بدانید که راه‌های ساده‌ای برای یادگیری هرچه بهتر این زبان وجود دارد. شما می‌توانید به راحتی اصول اولیه یادگیری زبان ترکی را در عرض چند ماه به واسطه استفاده از کلاسهای خصوصی، آنلاین و یا انواع خودآموزها فرا بگیرید.
همانطور که می‌دانیم گسترش ویروس کرونا در جهان سبب برهم خوردن همه برنامه‌های ما شده است. اما جنبه مثبت این قضیه این است که بعد از کرونا فرصت‌های عالی برای یادگیری آنلاین محیا شده است. اگر قصد دارید زبان ترکی یا سایر زبانهای دیگر را بیاموزید، باید به طور روزانه تمرین داشته باشید تا مهارت های زبانی خود را تقویت کنید. شما با کمک اینترنت می‌توانید اموزش ترکی استامبولی در منزل را به خوبی فرا بگیرید.
بستر آموزش انلاین ترکی استانبولی  به شما کمک می‌کند تا بتوانید مهارت‌های زبان ترکی خود را به طور موثری در دوره کوتاه بیاموزید. از آنجا که دیگر روش‌های مختلفی برای یادگیری زبان‌های خارجی در خانه وجود دارد، دیگر هیچ بهانه ای برای کنار گذاشتن یادگیری زبان ترکی یا هر زبان دیگر در هنگام اجرای فاصله گذاری‌های اجتماعی کرونا ندارید.

در ادامه این مقاله ما قصد داریم تا در خصوص آموزش ترکی استانبولی در منزل با شما صحبت کنیم.

یادگیری ترکی استانبولی در خانه

یادگیری زبان ترکی چقدر سخت است؟ 

یادیگری کامل یک زبان جدید کار ساده‌ای نیست، به ویژه هنگامی که زبان مادری شما هیچ شباهتی با زبان جدید نداشته باشد. خوشبختانه زبان ما فارسی است و وجه اشتراکات زیادی با ترکی دارد. این امر به یادگیری زبان ترکی بسیار کمک می‌کند.
زبان ترکی دارای کلمات زیادی در مقایسه با سایر زبانهای دیگر است و همین امر یادگیری این زبان را به یک چالش تبدیل می‌کند. فن آوری‌های جدید در زمینه یادگیری زبان آن هم به صورت رایگان، روند آموزش زبان ترکی در خانه را شیرینتر کرده و سبب می شود تا در زمان و هزینه شما برای شرکت در دوره‌های سنتی و حضوری زبان صرفه جویی شود. خصوصا اگر شاغل باشید شیوه یادگیری زبان سنتی برایتان بسیار دشوارتر خواهد شد. چالش برانگیزترین بخش در مورد زبان ترکی، الفبای غیر معمول و ساختار دستوری پیچیده آن است. ترکی از ساختار کلاسیک Subject-Verb-Object مانند انگلیسی، فرانسوی و سایر زبانها پیروی نمی‌کند. زبان ترکی در واقع قواعد و دستور زبان خاص خود را با تعداد زیادی پیشوند و پسوند دارد. نکته دیگری که سبب سختر شدن یادگیری این زبان می‌شود لهجه‌ها و گویش های مختلف زبان ترکی است. اگر شما به مقایسه گویش‌های ترکیه شرقی و غربی بپردازید به وضوح متوجه این امر خواهید شد.

مقالات مشابه :  آشنایی با کشور ترکیه

مزایای آموزش آنلاین ترکی استانبولی در منزل چیست؟

• آموزش خصوصی

شما می‌توانید کلاس های آنلاین خود را به صورت خصوصی و یا عمومی انتخاب کنید. قطعاً شرکت در کلاس های خصوصی می‌تواند میزان بازده یادگیری شما را افزایش دهد.
• صرفه جویی در زمان

برای مثال اگر فردی شاغل هستید که در طول روز فرصت شرکت در کلاس حضوری را ندارید، می‌توانید به راحتی در اوقات خالی خود از مزایای آموزش آنلاین بهره ببرید.

• صرفه جویی در هزینه

در این شرایط کرونایی دیگر رفت و آمد مکرر به بیرون از خانه می‌تواند خطرناک باشد. علاوه بر خطرات احتمالی، رفت و آمد مکرر برای کلاس های حضوری می‌تواند هزینه اضافی برای شما بتراشد.

• دسترسی به جزوه ها و محتویات کلاس

شما می‌توانید جلسات آموزشی آنلاین خود را توسط موبایل و کامپیوتر ضبط کنید و هر وقت خواستید آن را تماشا کنید.

چگونه می‌توان ترکی را به تنهایی و در منزل یاد گرفت؟

اگر شما قصد مهارجرت به ترکیه را دارید و به دنبال روش های آسان و ارزان برای یادگیری زبان ترکی هستید، گزینه های متعدد رایگان و یا کم هزینه ای برای رسیدن به هدف شما وجود دارد. در این بخش از مقاله ما تنها گزینه هایی را به شما مععرفی میکنیم که تا کنون توسط افراد مختلف امتحان شده اند و تصیمنی هستند. با این حال توجه داشته باشید منظور ما از راه های آسان این نیست که شما می توانید است یک شبه به زبان ترکی استانبولی مسلط شوید. تسلط به هر زبانی نیاز به زمان و تمرین مکرر دارد. اما خبر خوب این است که زبان ترکی آنطور که برخی ادعا می کنند سخت نیست.

مقالات مشابه :  منابع زبان ترکی استامبولی

الفبای ترکی را بشناسید

الفبای ترکی ممکن است در ابتدا در نظرتان بسیار ترسناک به نظر بیاید، اما به ما اعتماد کنید یادگیری این الفبا آنقدرها که به نظر میرسد هم سخت نیست. الفبای ترکی نسخه‌ای از الفبای لاتین است که از 29 حرف تشکیل شده است. این الفبا دارای 6 حرف اضافی – ç، ğ، ı، ö، ş، ü – است. به گونه‌ای می‌توان گفت که تلفظ الفبا ترکی اندکی شبیه به انگلیسی است.

اموزش ترکی استامبولی در منزل

بی شک در عصر حاضر بهترین راه برای یادگیری زبان ترکی استانبولی در منزل فقط و فقط روش آنلاین است. سایت‌های زیادی همانند سایت خود آموز زبان هستند که اقدام به آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی در منزل به شما می‌کنند و شما می‌توانید یکی از آنها را برای یادگیری زبان ترکی انتخاب کنید.

استفاده از کانال های رایگان یوتیوب

استفاده از کانال های رایگان یوتیوب

اگر به منظور یادگیری زبان ترکی استانبولی در منزل قصد صرف هیچ گونه هزینه‌ای را ندارید می‌توانید از آموزش‌های آنلاین و رایگان موجود در یوتیوب استفاده کنید. اگر عبارت آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی را در یوتیوب سرچ کنید با مجموعه‌های مختلفی از آموزش ها روبرو می‌شوید.

نتیجه گیری

ما در این مقاله سعی کردیم تا با شما در خصوص اموزش ترکی استامبولی در منزل صحبت کنیم. امیدواریم توانسته باشید از این مقاله جهت آموزش ترکی الهام بگیرید. مطمئن باشید که با استفاده از منابع اموزشی انلاین نیز میتوانید زبان ترکی را به خوبی یاد بگیرید و البته این نکته را هم فراموش نکنید که هیچ استراتژی مشخصی برای یادگیری کامل زبان ترکی وجود ندارد. تا زمانی که شما متعهد به رسیدن به هدفتان هستید، مهم نیست که در چه شرایطی قرار دارید. آگاهی از تجربیات دیگران شما را ر راه یادگیری هرچه بهتر تشویق می‌کند و کمک می‌کند تا برنامه‌های خود را عملی کنید. برای آموزش آنلاین زبان انگلیسی میتوانید به صفحه اصلی وبسایت خود آموززبان مراجعه نمایید .