08138280931-09192133684 info@khodamoozzaban.com

آموزش آنلاین زبان چیست؟

آموزش آنلاین زبان سبکی از آموزش است که در طی آن از رایانه های فردی یا خانگی با بهره گیری از اتصال اینترنتی برای یادگیری زبان انگلیسی استفاده می شود. طی  دهه اخیر، بخش گسترده ای از دانشجویان و دانش آموزان به خاطر فواید بسیار زیاد آموزش آنلاین  نیز در کنار سایر روش ها ، از این سبک آموزشی نیز بهره برده اند.

مزایای آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای دانش آموزان

در واقع تفاوت آموزش آنلاین با آموزش سنتی را می توان در قالب مزایای آموزش آنلاین زبان انگلیسی نیز به شمار آورد. خیلی از زبان آموزان نیاز به یادگیری زبان انگلیسی را حس کرده  ولی  فرصت شرکت در کلاس های متداول سنتی را ندارند. در این وضعیت انواع اپلیکیشین های آموزش زبان  انگلیسی، کلاس های برخط  و آنلاین و سایت آموزش زبان انگلیسی، مناسب ترین گزینه ها به عنوان منبع آموزشی به حساب می‌آیند که در آن‌ها تدریس استاندارد و اصولی زبان، گام به گام به افراد ارائه داده می شود.

 عدم وجود محدودیت مکانی و زمانی

همان طور که می دانیم امروزه استفاده از اینترنت به همه گروه های اجتماعی در بیشتر سنین این شانس را اعطا کرده که از هر مکانی در جهان ، به منابع آموزشی باکیفیت دسترسی داشته باشند و از مزایای تدریس آنلاین بهره ببرند. بنابراین  دسترسی به منابع باکیفیت آموزشی به حضور در زمان و مکان خاصی مانند آنچه تحت عنوان کلاس سنتی می شناسیم محدود نیست.

عدم تأثیر معلولیت جسمی بر کیفیت آموزش

 در حقیقت گاهی امکان دارد که تعدادی از زبان آموزان از بیماری های گوناگون جسمی و یا انواع معلولیت ها رنج ببرند و عموماً این امر سبب خواهد شد که برای حضور در محیط کلاس درس سنتی با دشواری هایی مواجه گردند. بنابراین آموزش آنلاین راه یادگیری را برای این عزیزان هموار نموده است.

کاهش ترافیک و هزینه های رفت و آمد

از دیگر مزایای آموزش آنلاین این است که امروزه شما با کمک آموزش آنلاین بدون وجود التزام به ترک خانه ، منابع یادگیری کم ‌هزینه و رایگان را در اینترنت جستجو می نمایید. پس هزینه های آموزش و ترافیک شهری می تواند تا حد قابل توجهی کاهش بیابد.

مقالات مشابه :  آموزش زبان انگلیسی همراه با رقص

کاهش هزینه های آموزشی

در نهایت باید اضافه نمود که یادگیری زبان انگلیسی و هر زبان دیگر به کمک وب‌سایت های آموزشی ارزان است و زمان‌بر نمی باشد . با استفاده از وب‌سایت های آموزشی قادر خواهید بود هم‌زمان مهارت های نوشتاری، مکالمه ای و شنیداری و درک مطلب خود را ارتقا دهید.

مزیت های یک وبسایت آموزشی خوب زبان انگلیسی

بهترین سایت های آموزش زبان انگلیسی

در ادامه تعدادی از وب سایت‌های خوب و متداول برای یادگیری زبان انگلیسی را معرفی می کنیم. لازم به ذکر است تمامی وب‌سایت های معرفی شده اپلیکیشن فعال هم دارند.

سایت  British Council

در این سایت سه قسمت مختلف برای  بزرگ‌سالان، نوجوانان و کودکان درج شده است. در هر قسمت با کمک ابزارهایی چون  ویدیو، بازی و پادکست آموزش های سرگرم کننده ارائه می شود. در پایان هر Task نوبت به بخش تمرین یا همان Exercise می رسد تا بتوانید خود را بسنجید.

سایت Duolingo

دولینگو سایت مشهوری است و شما را قادر می سازد  تا واژگان و دستور زبان انگلیسی را از طریق حل معماها و پازل ها و در کل از طریق سرگرمی فرا بگیرید. سطح دروس در این وب‌سایت متوسط است  اما تعدای زیادی از آن‌ها کاملاً غنی و کاربردی می باشند.

چینش دروس در این سایت به شکل موضوعی است. این وب سایت برای تقویت لهجه یا تلفظ بسیار مؤثر است زیرا تکرار و  تمرین های بسیاری را در بر می‌گیرد

وب سایت Phrase mix

این وب سایت در تدریس واژگان بسیار مفید است د حقیقت در این وبسایت واژگان جدید روزمره و پر کاربرد را داخل عبارات مربوط به ان به کار برده و موجب می شود معانی واژه در ذهن زبان آموز تثبیت شود. عبارات و جملات در این سایت از حالت رسمی و آکادمیک فاصله گرفته و روزمرگی بیشتری دارند.

وب سایت Phrase mix

سایت Central

تعدادی از  آموزش های درسی در این وب سایت رایگان هستند اما برای بقیه باید هزینه پرداخت شود. ارائه مترادف ها و متضاد ها برای کلمات و واژگان جدید در این وب سایت موجب یادگیری چند جانبه لغات می شود. در سایت سنترال فیلم های مختلف آموزشی دسته بندی شده وجود دارد که هر زبان آموز با توجه به سطح خود از آن‌ها بهره می گیرد.

مقالات مشابه :  کتاب امریکن اینگلیش فایل

وب سایت easy world of English

این سایت چشمگیر دارای یک عدد دیکشنری تصویری می باشد که کمک می کند تا واژگان در ذهن زبان آموز تثبیت شود و فراگیری آن‌ها راحت تر باشد. علاوه بر ان آموزش های متنوعی برای بهبود مهارت های گرامری و Reading  و Listening دارد.

وب سایت cdlponlin

در این سایت که جنبه شنیداری و گفتاری زبان را در ارتقا می دهد ، فایل های صوتی در زمینه های مختلف، از  اخبار گرفته تا موسیقی، طبیعت، احوالپرسی و … گرداوری شده است. و در آخر هر درس تعدادی پرسش ارائه می شود تا صحت شنیده های خود را بیازمایید.

شرکت در کلاس های آنلاین وبسایت خود آموززبان :

وبسایت آموزشی خود آموززبان یکی از بهترین منبع های آموزشی میباشد برای شرکت در کلاس های آنلاین وبسایت خود آموززبان میتوانید با واحدین مشاوره این وبسایت در تماس باشید و از مشاوره رایگان این وبسایت بهره مند شوید از ویژگی های دیگر این وبسایت میتوانیم به استفاده از اساتید بین المللی زبان انگلیسی اشاره نماییم همچنین بد نیست بدانید تمامی اساتید وبسایت خود آموززبان دارای تجربه چندین ساله در بهترین موسسات آموزشی زبان های خارجه شامل : کیش ، سفیر را دارا میباشند.

برای آموزش تخصصی آموزش زبان انگلیسی مختص کودکان میتوانید به وبسایت خود آموززبان مراجعه کنید

کلام آخر

در حقیقت امروزه  دیگر زندگی کردن در یک مکان خاص و یا وجود محدودیت منابع مالی و اقتصادی از فاکتورهای  محدود کننده افراد  برای دسترسی به آموزش با کیفیت به حساب نمی ایند بلکه با آموزش های آنلاین زمان یادگیری در کنترل شما است به طوری که اگر فاقد تایمی مناسب برای شرکت در کلاسهای حضوری هستید می توانید محدودیت زمانی و مکانی را حذف و بر ان فائق آیید.برخی دیگر از کارشناسان اما معتقدند که بهتر است از وبسایت های آموزشی فقط  به‌عنوان منابع مکمل آموزشی استفاده شود زیرا در غیر این صورت یادگیری طولانی تر خواهد شد.

همچنین برای آموزش آنلاین آیلتس بصورت تخصصی میتوانید با مشاورین وبسایت خود آموززبان در ارتباط باشید