درباره ما

درباره ما بیشتر بدانید!

وبسایت خود آموززبان با سابقه بیش از ده سال در زمینه برگزاری کلاس های آنلاین زبان انگلیسی ،زبان آلمانی ، زبان فرانسه، زبان ترکی استانبولی  و همچنین برگزاری کلاس های تخصصی آیلتس به همراه اساتید بین المللی ( کالج سیدنی استرالیا ) مفتخر است به شما عزیزان خدمت رسانی مینماید .

اساتید و بسایت خود آموززبان 

تمامی اساتید  آموزشی وبسایت خود آموززبان از اساتید بین المللی زبان انگلیسی و از اساتید مجرب زبان های خارجه میباشند.

سوالات متداول وبسایت خود آموززبان

💡اساتید وبسایت خود آموززبان چه کسانی هستند ؟

تمامی اساتید وبسایت خود آموززبان از اساتید با تجریه و با مدارک آیلتس (مدرک بین المللی زبان انگلیسی ) میباشند .

📈 برای شرکت در دوره های آنلاین وبسایت خودآموززبان باید چه اقداماتی انجام دهیم ؟

برای شرکت در دوره های آموزشی وبسایت خود آموززبان تنها کافیست با واحدین مشاوره این وبسایت در تماس باشید .

🤵 افزایش پرسنل – 1396
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.
💵 فروش اولین سهام – 1397
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.

دکتر نوید صنوبری
مهندس حسام معظمی
ساناز شهبازیان

گواهینامه های ما

cer3-compressed

656

78

45

22

21

20

15

12

9

8

7

6

5

4

3

2


قبلی
بعدی

نظرات برخی از دانشجویان دوره های آموزشی خود آموززبان

نظرات شما باعث دلگرمی ما میباشد

من یکسالی بود که به دنبال کلاس های آنلاین میگشتم علتشم این بود و دسترسی به کلاس های حضوری برام سخته و دراستان ما کلاس های خوب متسفانه وجود نداره و همچنین همیشه دغدغم این بود استاد دوره یکی از مجرب ترین اساتید باشه تا اینکه یکی از دوستام وبسایت خود آموززبان رو بهم معرفی کرد من از جناب دکتر نوید صنوبری بسیار سپاس گذارم و پیشنهادم اینه اگر به دنبال یه کلاس خوب هستید وبسایت خود آموززبان رو برای آموزش خودتون فراموش نکنید و در کلاس های آنلاین این وبسایت شرکت کنید

شقایق

شقایق

زبان آموز دوره آیلتس

سلام دوستان امیدوارم هرجایی که هستید شادو سربلند باشید من یکی از دانش آموزای دوره آیلتس وبسایت خود آموززبان بودم ،من از کلاس های آنلاین وبسایت خود آموززبان بسیار راضی بودم و بنظرم این وبسایت یکی از بهترین وبسایت ها در زمینه آموزش زبان انگلیسی هستش و از کادر آموزشی وبسایت خود آموززبان سپاس گذارم همچنین برای اساتید وبسایت خود آموززبان آرزوی سلامتی و موفقیت دارم و پیشنهادم به دوستانی که قصد شرکت در آزمون آیلتس رو دارند اینه از با مشاورین این وبسایت در تماس باشید

محمد جعفری

محمد جعفری

دانش آموز دوره آیلتس

سلام من عارف اسفندیاری هستم دانشجو دوره آیلتس وبسایت خود آموززبان در اول صحبتم دوست دارم از واحد مشاوره وبسایت خود آموززبان تشکر ویژه داشته باشم واحد مشاوره وبسایت خود آموززبان کمک بسیار زیادی در انتخاب درست و مناسب منابع کرد همچنین باعث شد من مسیر درست رو برای آموزش انتخاب کنم همچنین من از کادر زحمت کش وبسایت خود آموززبان بسیار سپاس گزارم کادر آموزشی وبسایت خود آموززبان باعث شد تا من در این مسیر روز به روز پیشرفت چشم گیری داشته باشم.

عارف اسفندیاری

عارف اسفندیاری

دانشجور دوره آیلتس

سلام و درود خدمت کادر زحمت کش وبسایت خود آموززبان من از تیم وبسایت خود آموز زبان سپاس گزارم بابت داشتن تیم متحد و زحمت کش من در کلاس های آنلاین آیلتس وبسایت خود آموززبان شرکت کردم و با این تیم تونستم ظرف مدت شش ماه پیشرفت چشم گیری داشته باشم از ویژگی های این وبسایت میتونم به پشتیبانی خوب این تیم همچنین اساتید مجرب و با سواد این وبسایت اشاره کنم همچنین کلاس های آنلاین وبسایت خود آموززبان باعث شد من نظم فکری خوبی داشته باشم .

آرمان شفیعی

آرمان شفیعی

دانش آموز آیلتس

سلام و درود خدمت کادر ارزشمند وبسایت خود آموززبان من مادر رستا کاووسی هستم . من همیشه دغدغه آموزش زبان آنگلیسی کودکمو داشتم تا اینکه یکی از دوستان وبسایت خود آموززبان رو به ما معرفی کردن از ویژگی های خوب این وبسایت میتونم به اساتید با تجربه این وبسایت اشاره کنم اساتید با تجربه وبسایت خود آموززبان باعث شد تا علاقه کودک من به زبان انگلیسی چندین برابر افزایش پیدا کنه چون کودک من در کلاس های حضوریم شرکت کرده بود ولی اصلا راضی کننده نبود ممنون از تیم خودآموززبان

رستا کاووسی

رستا کاووسی

دانش آموز دوره کودکان