08138280931-09192133684 info@khodamoozzaban.com

در این مقاله می خواهم به بحث و بررسی درباره کتاب های آموزشی نیوهدوی آکسفورد بپردازم. در ابتدا سخنانی چند در مورد انتشارات دانشگاه آکسفورد یا OUP که اختصار کلمات Oxford University Press می باشد خدمت شما عزیزان عرض می کنم.
این انتشارات از بزرگترین ناشران علمی و بزرگترین ناشر کتاب های دانشگاهی جهان می باشد که در شهر دانشگاهی آکسفورد در نزدیکی لندن در کشور انگلستان واقع شده است.
یکی از بهترین کتاب های منتشر شده توسط این انتشارات کتاب های آموزشی نیوهدوی می باشد. لازم به ذکر است که سری کتاب های آموزشی نیوهدوی توسط لیز و جان سورس نگاشته شده اند و به عنوان پرفروش ترین کتابهای آموزش انگلیسی در جهان شناخته می شود. کتابهای new Head way در شش سطح مختلف از مبتدی تا پیشرفته نگاشته شده اند که زبان آموزان با توجه به سطح آموزشی خود میتوانند این کتاب ها را تهیه کنند .چرا که این کتاب دارای ویژگی های ارزشمندی میباشد از جمله ویژگی های این سری از کتاب های آموزشی میتوان به :
• جامع بودن
• دارای سطح بندی
• به همراه داشتن کتاب کار یا مکمل
• به همراه داشتن سی دی های آموزشی
• مناسب برای سنین بزرگسال

کتاب اول مجموعه کتاب نیو هدوی

کتاب اول از سری کتاب های آموزشی new Head way :

کتاب اول از این مجموعه ، کتاب مبتدی است که این کتاب شامل ۱۴ درس می باشد. در کتاب اول از کتابهای آموزشی نیوهدوی شما از ابتدایی ترین قسمت مکالمه که شامل سلام و احوال پرسی روزانه میباشد شروع به یادگیری می کنید تا یادگیری اعداد و خواندن ساعت و غیره .همچنین در این کتاب از کتابهای آموزشی نیوهدوی یاد می گیرید تا در مورد خود، خانواده، دوستانتان، محلی که زندگی می کنید و زندگی روزمره خود صحبت کنید.در بخش گرامری این کتاب شما طرز استفاده از زمان های حال ساده و گذشته ساده را یاد می گیرید.

مقالات مشابه :  منابع آموزش زبان انگلیسی مختص کودکان

در انتهای این کتاب برای شما لغات ابتدایی و پرکاربرد زبان انگلیسی نگاشته شده تا شما عزیزان سطح لغات خود را افزایش دهید . همچنین در کنار این کتاب ارزشمند چند حلقه cd مختص کتاب آموزشی اول قرار داده شده تا شما زبان آموزان سطح زبان انگلیسی خود را ارتقا دهند.
از ویژگی های مهم دیگر این کتاب میتوان به همراه داشتن کتاب کار یا همان جلد دوم مختص کتاب اول که بین زبان آموزان با نام جلد دوم کتاب مرسوم است اشاره کرد در این جلد از کتاب آموزشی شما سطح آموزشی خود را به نوعی کامل میکنید در واقع میتوان گفت این کتاب مکمل یا همان تکمیل کننده دانش شماست .

کتاب نیو هدوی کتاب جلد نارنجی

کتاب دوم از سری کتاب های آموزشی نیو هدوی :

کتاب دوم از کتابهای نیو هدوی کتاب Elementary می باشد که شامل ۱۲ درس است که معادل سطح A2 در چارچوب مشترک زبانهای اروپائی می باشد.

کتاب سوم از سری کتاب های آموزشی نیو هدوی :

کتاب سوم کتاب Pre-intermediate است که شامل ۱۲ درس و به عنوان پلی برای زبان آموز که وی را از سطح A به سطح B انتقال میدهد شناخته میشود. در انتهای این کتاب زبان آموز آماده شرکت در آزمون بین المللی PET دانشگاه کمبریج می باشد .

 

کتاب چهارم از سری کتاب های آموزشی new head way :

کتاب چهارم کتاب Intermediate می باشد که آن نیز شامل ۱۲ درس است. در این کتاب به زبان آموز ساختارهای پیچیده گرامری و خواندن و درک مطلب متون آکادمیک آموزش داده می شود.

کتاب پنجم از سری کتاب های آموزشی نیو هدوی :

در کتاب پنجم از کتابهای آموزشی new head way دانشجو قادر به استفاده از گرامر های پیشرفته در موضوعات انتزاعی می باشد. آخرین کتاب از کتابهای آموزشی نیو هدوی کتاب Advance یا پیشرفته می باشد که برای فراگیران بالاترین سطح تدریس می شود.

مقالات مشابه :  آموزش زبان انگلیسی در خانه

آشنایی صفر تا 100 با نیو هدوی

در انتهای این کتاب زبان آموز قادر به صحبت کردن و ایجاد مکالمه در زمینه های مختلف حتی زمینه های علمی می باشد.
لازم به ذکر است هر پکیج از سری کتابهای new head way شامل کتاب اصلی، کتاب کار زبان آموز همراه با دی وی دی و تمرینات تعاملی و وب سایت مخصوص زبان آموزان برای تمرین بیشتر به آدرس انتشارات آکسفورد می باشد.
پکیج مختص مدرسین شامل کتاب معلم با سی دی مربوطه، سی دی صوتی کلاسی، iTools برای کلاس های دیجیتال و وب سایت مختص مدرسین به آدرس می باشد.

ویژگی های دیگر این کتاب :

در ضمن این کتاب شما با لهجه زیبای انگلیسی و کلمات مخصوص آن آشنا می شوید. (در ویرایش آمریکائی کتابهای هدوی لهجه زیبای آمریکائی ارائه شده است.) طراحی این سری از کتاب ها به گونه ای می باشد که نیازهای زبانی فراگیران در زندگی روزمره شان را رفع می کند.
سری کتابهای آموزشی نیوهدوی در سراسر دنیا به دلیل فهم خوب و واضحی که از نیاز زبان آموز و مدرس دارند مشهور و معروف می باشند.در پایان ویژگی بارز این کتاب نسبت به کتابهای مانند American English File ، Interchange وTouchstone این است که کتابهای new head way چهار مهارت را در یک قالب متحد با درک عمیق گرامری و ساختاری ارائه میدهند و بهترین منبع برای دوره های پیش آیلتس میباشند.
امیدوارم که از سری کتاب های آموزش نیوهدوی به خوبی بتوانید استفاده کنید. برای آمادگی در آزمون آیلتس میتوانید به صفحه  آموزش آیلتس آنلاین وبسایت خود آموززبان مراجعه نمایید همچنین برای شرکت در دوره های آموزش زبان انگلیسی آنلاین وبسایت خود آموز زبان میتوانید با تیم وبسایت خود آموززبان همراه باشید .

 

ساناز شهبازیان

مدرس مدرسین |مدرس بین المللی زبان انگلیسی
متخصص در امر تدریس زبان انگلیسی